Siedziba Firmy i Zakład Produkcyjny

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „DALPEX” powstało w 1992 r. z inicjatywy Pana Andrzeja Bugajskiego, który do dnia dzisiejszego jest jego właścicielem. Początkowo firma prowadziła jedynie działalność handlową, natomiast od 2006 r. rozpoczęła również pełną działalność produkcyjną na bazie parku maszynowego i załogi przejętych od upadających Pabianickich Zakładów Środków Opatrunkowych. Aktualnie zakład produkcyjny oraz magazyn zlokalizowane są w Pabianicach przy ul. Piłsudskiego 13/15, natomiast siedziba firmy i biuro znajduje się we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 62A.

Obecnie firma „DALPEX” dostarcza swoje produkty do największych hurtowni farmaceutycznych w Polsce. Potwierdzeniem wysokiej jakości standardów produkcyjnych jest również fakt realizowania znaczącej części produkcji pod markami znanych polskich i zagranicznych firm. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym kroku być dla naszych klientów poważnym, wiarygodnym i perspektywicznym partnerem w działalności gospodarczej.

Głównym profilem produkcji są: opaski dziane, opaski elastyczne tkane, wata opatrunkowa i kosmetyczna oraz opaski elastyczne stawów. Od stycznia 2008 r. firma „DALPEX” wprowadziła wyżej wymienione produkty pod własną marką, promującą jeszcze lepszą jakość wyrobów w atrakcyjnej, odświeżonej szacie graficznej.


Od początku swojej działalności firma rozwinęła się dynamicznie w zakresie produkcji i dystrybucji środków opatrunkowych i higienicznych. Prowadzone systematycznie działania inwestycyjne, rozszerzanie parku maszynowego, aktywne działania marketingowe zapewniają stały rozwój firmy i umacnianie jej pozycji na rynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dokumentacja budowlana do pobrania tutaj


 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapraszamy do składania ofert na realizację usług w ramach programu RPO WD 1.4.A zgodnie z zapytaniem ofertowym nr 1/1.4.A RPOWD/2017


Zapytanie ofertowe nr 1-1.4.A Dalpex
Załącznik nr 2 i nr 3 do zapytania ofertowego Dalpex
Wyniki nr 1-1.4.A Dalpex


Firma ANDRZEJ BUGAJSKI „DALPEX” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: „Opracowanie nowego modelu biznesowego sposobem na internacjonalizację przedsiębiorstwa Dalpex Andrzej Bugajski”
Celem projektu jest: wsparcie międzynarodowej ekspansji przedsiębiorstwa DALPEX, która przyczyni się do wzrostu obrotów w handlu zagranicznym
Celem szczegółowym jest: internacjonalizacja przedsiębiorstwa na określonych w strategii rynkach docelowych.
Efekt realizacji projektu: promocję firmy Dalpex na rynkach zagranicznych.

Wartość projektu: 246.000,00 zł

Wartość dofinansowania: 100.000,00 zł

 


 

Tytuł Projektu:

Wdrożenie technologii produkcji oraz wprowadzenie na rynek innowacyjnych bandaży na bazie włókna antybakteryjnego o wysokiej zawartości jonów srebra: sterylnych opasek elastycznych tkanych oraz adhezyjnych bandaży sportowych przez lidera rynku materiałów opatrunkowych w Polsce firmę DALPEX.

Opis projektu:

Projekt polega na wdrożeniu technologii produkcji bandaży elastycznych i adhezyjnych bandaży sportowych na bazie włókna antybakteryjnego przez lidera rynku materiałów opatrunkowych w Polsce firmę Dalpex. Wdrożenie tej technologii polega na implementacji innowacyjnej linii technologicznej w nowym specjalnie na ten cel zaadaptowanym środowisku wytwórczym, zlokalizowanym w wyremontowanym i rozbudowanym budynku przemysłowym przy ul. Warszawskiej 129 w Pabianicach.

W Efekcie, na rynek krajowy wprowadzone będą dwa innowacyjne produkty, których bazą w 38% jest włókno antybakteryjne .

Dofinansowanie projektu z UE: 3.038.612,67 PLN